Main menu

 

Znáte šťastné číslo vašeho miminka?

18 Kvě 2016

Nejen astrologie, ale také již numerologie se stává vědou, která dokáže bavit a ještě více, dokáže také předpovídat budoucnost a určovat charakter lidského počínání. Říká se, že každý člověk má své šťastné či oblíbené číslo, které ho potom provází celý život a mnohdy takové číslo určuje též cestu našeho života. Může mít takové číslo také naše miminko, a jak ho zjistíme? Je možné zajistit, díky šťastnému číslu, našemu nejdražšímu človíčku snazší život? A může mít číslo takovou moc?

Group of eight babies, crawling, over white

Věda je věda

Numerologové tvrdí, že ano. A proč ne, když nás dokáží bavit hvězdy, tak proč ne čísla, o kterých toho mimochodem víme, my normální lidé, mnohem více než o hvězdách. Každý někdy poznamená, že jeho osud je ve hvězdách, ale co když je v číslech, a to ihned při narození. Jak zjistíme číslo našeho miminka? Stačí si to spočítat. Například pokud se vaše dítě narodí 12. 2. 2012, sečtěte všechna čísla dohromady a máte věčné šťastné číslo (1+2+2+2+0+1+2=10; 1+0=1), naše fiktivní dítě má tedy šťastné číslo 1. Samozřejmě i čísla jsou mnohdy nevyzpytatelná jako hvězdy, tudíž nenechávejme všechno jen na nich a používejme svou vlastní chytrou, chladnou hlavu a hlavně se bavme. 🙂

Co vše je v číslech

Ze šťastného čísla lze tedy vyčíst budoucnost, lidskou povahu, šťastné události, co nám chybí či nechybí a co vše můžeme vyhrát i prohrát, tedy celkem hodně. Čísla nás také spojují. Samotná numerologie je tedy tak trochu vědma nebo i více, když ji přiřadíme k esotérice či k hvězdným znamením. A co přinese esoterika a čísla našemu miminku?

Děti s čísly 1, 5

Miminko Jednička bude spavé, ale později dost zvídavé. Vaše dítě s těmito šťastnými čísly bude cítit potřebu neustále se něčemu učit a v dospělosti také učit se z chyb jiných a těmito chybujícími lidmi se obklopovat. Bude se snažit být co možná nejvíce samostatné a na nikoho se nevázat. Což pro vás bude ze začátku určitě výhrou. Děti budou odvážné, nebudou se bát vypořádat se s věcmi, které by je mohly ohrozit. Obzvláště jedničky se budou nerady svěřovat se svými problémy a pocity, vše si budou chtít vyřešit po svém, budou to děti velmi nadané a inteligentní. Miminko Pětka bude plačtivé a věčně hladové. Později se pětkám bude zdát obvyklý život ostatních dětí hodně nudný a tak si jej budou hodně přizpůsobovat ke svému obrazu. Nemají rády plánování, škatulkování a veškeré závazky i zásady je hodně svazují. Vaše děti s těmito čísly budou milovat cestování, objevování nových věcí a nejrůznější dobrodružství.

baby girl crawling on floor over white background

Děti s čísly 2, 8

Miminka s těmito čísly jsou hodně uplakaná, ale budou hravá. Dvojky jsou prostě rády, když všechno je úžasné a dokonalé, potrpí si na přepych. Ale též budou dosti důvěřivé a spolehlivé, takže by si měly dávat pozor na ostatní, ne tolik spolehlivé, kamarády. Velice často se ve znamení čísla dvě rodí nejrůznější umělci, hudebníci a lidé citliví na abstraktní umění. Osmička je vůdčí osobnost, nebude mít ráda, když jí bude někdo v něčem radit a pokud bude moci rozkazovat a plánovat všem ostatním program, bude v sedmém nebi. Nejraději by vaše dítě řídilo celý svět. Nejspíše se díky své ctižádosti dostane do postu bankéře, ředitele, podnikatele nebo kapitána atd. Také se může stát velice dobrým sportovcem.

Děti s čísly 4, 6

Miminka budou velmi spokojená, hodná a spavá. Čtyřky budou především disciplinované. Rády si budou vše zařizovat dopředu a nikdy je nenajdete na nějakou situaci nepřipravené. Na všechno si budou umět udělat názor. Někdy bude těžké jejich názor změnit. Budou mít rády čísla, i když matematika není jejich silnou stránkou. Libovat si budou ve složitých věcech, pro jiné naprosto nepřehledných, ale pro ně to bude zábava. Děti čísla čtyři budou výborní ve všem, kde je třeba hodně plánovat a myslet na několik věcí současně. Šestky budou milovat zpěv a hry. Budou mít smysl pro rytmus a přesnost. Budou si umět všechny podmanit svým osobním kouzlem. Velice rády budou mít veškeré změny. Ve svých potřebách tak budou velmi nestálé. Pokud je vaše dítě šestka, má dobré vlohy být lékař nebo léčitel. Budou to lidé nevěrní, ale zodpovědní.

bezplenková metoda

Děti s čísly 3, 7, 9

Miminko s trojkou bude plačtivé, bude málo spát. Děti jsou to povahy tvořivé, rozhodně nepostojí a dá se říci, že toho spoustu namluví. Někdy půjdou, aniž si to uvědomí, do extrému. Dokážou říci to, co si myslí a se slovy to opravdu budou umět. Trojky jsou často spisovatelé, malíři, herci atd. Jejich duše bývají čisté a bezstarostné.

Sedmička jako miminko bude tiché a spavé, postupně velmi bystré. Velice dobře bude chápat duchovní stránku věci. Bude mít blízko k magii a velice často bude přemýšlet nad podstatou života, lásky a podobně neustále filozoficky uvažovat. Budou mí tendenci se zabývat problémy hodně do hloubky a budou nad nimi stále hloubat. Budou zřejmě kouzelníci, malíři, spisovatelé nebo třeba také chemici.

Devítka jako miminko bude tiché, ale nespavé a bystré. Devítky se příliš nestarají o okolní svět. Rády si života užívají, nedbají na překážky, milují dobré jídlo, cestování a všechny krásy života. Vaše děti se stanou sladkými požitkáři. Všichni je budou zbožňovat, aspoň v té době, když budou děti. Pozor, budou milovat filmy a televizi. Ale budou mít moc rády také divadlo, což vás bude těšit. V dospělosti docela často uvidíte devítky sedět v divadelním hledišti a možná se na ně jako na herce půjdete do divadla podívat vy, pyšní rodiče.

S přáním pěkného dne
Mgr. Daniela Fruhwirtová-Hradská

www.mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Napsat komentář

CzechSlovakia