Main menu

 

Zlobivé dítě dle hvězdného znamení

27 Čvc 2018

Přijde vám, že váš malý miláček nějak moc zlobí? Že jiné děti jsou klidnější a vy s nezbedným potomkem máte stále více starostí? Třeba za to mohou hvězdy. Podle astrologů totiž mají některá hvězdná znamení větší tendenci k zlobení než ta ostatní. Jak to tedy má vaše dítě? Přečtěte si v našem článku.

Beránci (21. března – 20. dubna)

Beránci jsou jedni z nejzlobivějších, hlavně pokud jsou to extroverti, jsou velmi vznětlivý a netrpělivý. Vztekají se nejvíce ze všech znamení a na veřejnosti je rozhodně neuklidníte. S introverty je pak největší problém v pubertě, jsou velmi uzavření a těžko se s nimi vyjednává.

Býčci (21. dubna – 20. května)

Malí Býci tolik nezlobí. Jsou sice hodně uplakaní a většinou musí být po jejich, ale dokážete je snadno uklidnit. Mají radost z každé maličkosti, pokud jim tedy něco pěkného slíbíte, vždy vyhrajete.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci občas zlobí za dva. Ale za na druhou stranu dokážou být stejně tak v pohodě. Nic je nedokáže vyvést z míry, tedy nebudete to mít s nimi jednoduché. Ale když už zlobí, tak jen v případě, že jim jde o něco pro ně důležitého. Což je u dětí někdy nevyzpytatelné.

Ráčci (22. června – 22. července)

Malí Ráčci jsou velmi náladoví. Podle nálady vždy odhadnete, zda budou zlobit či ne. Nejvíce jim vadí únava či hlad. A většinou potřebují pevný režim. Nejsou zase tak moc zlobivé znamení, ovšem pozor – dají se často strhnout ostatními.

Lvíčci (23. července – 23. srpna)

Lvi jsou velmi svéhlavé znamení. Zlobení jim jde jedna radost, jsou neposlušní a vyžadují pozornost. Někdy jsou hodně samostatní, což je výhoda i nevýhoda. Jsou to velcí lháři a manipulanti. Ovšem i když zlobí, dokáží si vás získat velmi lehce.

Panny (24. srpna – 24. září)

Děti ve znamení Panny nejsou příliš zlobivé. Ale vadí jim změny. Často se nejvíce vztekají a zlobí, když nejde vše podle plánu. Ovšem jinak jsou zlaté, ale zase také dost nešikovné.

Váhy (25. září – 23. října)

Váhy jsou celkem klidné znamení. Můžete se těšit na hodné dítě. Ale zase dokáží být značně lehkomyslné a ze všeho mají strach. Jsou úzkostlivé a bojácné znamení. Na návštěvě však dokáží sedět v klidu a nevymýšlí žádné nekalosti.

Štírci (24. října – 22. listopadu)

Štírci jsou snílci. Dokáží být klidní, ale pokud se jim nedaří, začnou se vztekat k neuklidnění. Jsou netrpěliví a dokážou být pěkně nepříjemní, když se jim nedostává dostatečné pozornosti. Aby získali, co potřebují, budou se vás snažit přelstít pláčem.

Střelci (23. listopadu – 21. prosince)

Děti Střelci jsou moc hodné děti. Jen nemají rády konflikty. Proto se nesmí rozčílit. Jakmile dojde ke konfliktu, reagují nepřiměřeně a bez emocí. Tedy nezlobí, ale zlí být dokážou. Dokážou se také věrohodně přetvařovat.

Kozorozi (22. prosince – 20. ledna)

Děti v tomto znamení jsou často mrzuté a nekomunikativní. Mají často špatnou náladu, na to pozor. Jsou nedůtklivé a uzavřené, proto také často zlobí. Ale jelikož jsou dost citlivé, tak jejich vztek rychle zkrotíte.

Vodnáři (21. ledna – 20. února)

Malí Vodnáři jsou klidné děti. Moc toho nenazlobí, ale když už se do toho pustí, tak to stojí za to. Budou často zkoušet vaši trpělivost. Ale dokáží se celkem rychle uklidnit. Jsou to smíšci, a tak jim často jejich hříšek ihned odpustíte.

Rybičky (21. února – 20. března)

Malé Ryby jsou velmi citlivé a zásadové. Potřebují mít vše pod kontrolou, jak to tak není, což u nich bývá často, řeší vše vztekáním a neustálou provokací. Proto s nimi vycházet není jednoduché. Jinak jsou to ovšem hodné děti, hlavně když chtějí, asi jako všechny děti.

Jak moc zlobí vaše děti?

Podívejte se na originální body s potiskem horoskopu.

Přečtěte si i další články o výchově dětí:

S přáním pěkného dne
Mgr. Daniela Fruhwirtová-Hradská
www.mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Napsat komentář

CzechSlovakia