Main menu

 

Vášnivá oslava sv. Valentýna za 10 000 Kč!

11 Led 2017

Vášeň, něžné objetí, dychtivé hlazení, sladké polibky, citové opojení a touha, touha cítit spojení skrz celý vesmír vlastního těla, spojení, které končí explozivní (nebo exkluzivní) odměnou. I tak by mohla vypadat vaše oslava sv. Valentýna!

Man and woman lips wants to kiss

Oslavujte a krásně se pomilujte! Krásně, spontánně, impulzivně a bez přemýšlení, jen tak se milují skuteční zamilovaní, načež získáte ten nejkrásnější dárek pod sluncem, dítě, vaše dítě a symbol vaší velké lásky. Lásky, kterou si tímto zpečetíte přímo na den sv. Valentýna, nemůže být dokonalejší oslavy. Ovšem to není vše, pokud za váš důkaz lásky na 14. 2. 2017 budete následně odměněni těhotenstvím, můžete získat další odměnu, a to 10 000 Kč na výbavičku pro miminko. E-shop www.mimulo.cz tu má pro vás opět Valentýnské ploděníčko, tak šup do toho!

My ženy si připravíme krásné spodní prádlo nebo nějaké sexy erotické prádlo, které si šetříme pro super noci (je to tady!), udělejme si něžný večer s hudbou, s filmem, s večeří při svíčkách, pak už na nás bude čekat měkká postel a náruč našeho milého a pusťme se do toho, využijme přitažlivost a lehkost daného momentu, zploďme miminko bez stresu, v příjemné atmosféře a ještě s možností dvojité výhry.

                                                                                         

Stačí se tedy zaregistrovat do 21.2.2017 (přihlašovací formulář do akce vyplňte ZDE), prožít bez problémů své těhotenství a až se vám narodí miminko (8. 11. 2017), zašlete nám kopii rodného listu a můžete se radovat a nakupovat nebo spíše vybírat výbavičku pro miminko za 10 000! Výbavičku v hodnotě 10 000 Kč získají první 3 maminky, které nám zašlou notářsky ověřenou kopii rodného listu miminka.

Odměnu máme ale pro všechny registrované :). Každá z Vás, která se zaregistruje, získá od nás slevový kupón na 200 Kč na nákup v e-shopu www.mimulo.cz. Stačí po porodu zaslat fotečku Vás a miminka a my Vám na oplátku zašleme slevu ve výši 200 Kč.

Mimulo.cz vám nabízí vše potřebné pro miminko. Za svou výhru si pro něj můžete pořídit spoustu potřebného, jednoduše cokoliv si budete pro svou výbavičku přát a zcela podle vašich představ, žádné omezování!

Stojí to za to, že? Tak neváhejte, milujte se, množte se, registrujte se a prožijte vášnivě den zamilovaných v objetí své osudové lásky. Přejeme vám plodného Valentýna!

Na fotografii můžete vidět malého Péťu, jehož rodiče se také zúčastnili naší akce, šli štěstíčku naprosti a nakonec získali poukaz na nákup v našem e-shopu za 10 000 Kč 🙂sketch-1484817934726

Jak se tedy zúčastnit?

  1. je nutné se zaregistrovat do 21. 2. 2017, přihlašovací formulář do akce vyplňte ZDE
  2. 14.2.2017 hupsněte s drahou polovičkou do postýlky a dál Vám už opravdu nemusím vykládat, co byste tam měli dělat 🙂
  3. pokud otěhotníte – GRATULUJEME
  4. nakonec povijte svého potomka 8.11.2017, zašlete nám nejpozději do konce listopadu 2017 notářsky ověřenou kopii rodného listu dítěte a šup, můžete si vybírat z našeho e-shopu www.mimulo.cz výbavičku dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč
  5. výbavičku v hodnotě 10 000 Kč získají první 3 maminky, které nám zašlou notářsky ověřenou kopii rodného listu miminka
  6. registrací do soutěže souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů pro marketingové účely
  7. registrací v soutěži, v případě výhry, souhlasíte se zasláním fotografie miminka s výbavičkou, kterou jste si na e-shopu www.mimulo.cz pořídili
  8. maminky, které se u nás registrovaly, ale porodily v  jiný den, od nás získávají slevu ve výši 200 Kč. Sleva bude odeslána, jakmile od maminky obdržíme fotografii miminka (nejpozději do 15.12.2017), které se narodilo v termínu od 15.10.2017 do 30.10.2017.
  9. každá registrovaná maminka má nárok na 1 slevový kupón

Mohlo by Vás také zajímat

Napsat komentář

CzechSlovakia