Main menu

 

Špatné vlastnosti dětí dle horoskopu

3 Dub 2018

Nevíte si občas rady se svými dětmi a říkáte si, že se s těmi jejich nešvary musely snad už narodit? Nejste až tak daleko od pravdy. Děti se nerodí jako nepopsaný list papíru, ale do vínku již mají daný určitý rys temperamentu. Možná je to tak dané také vesmírem, pojďme se podívat, co na to hvězdy. Děti asi nemůžeme zaškatulkovat, ale v něčem nám horoskop může pomoci. Prozradí nám například, jaké trápení nám naše dětičky mohou připravit. Skutečně to sedí!

Beránci (21. března – 20. dubna)

Mezi špatné vlastnosti malých Beránků patří netrpělivost a impulsivita. Když něco není tak, jak si to představují, tak pozor na ně. Mohou být pěkně nepříjemní a dají vám to jaksepatří najevo i na veřejnosti. Jejich vztek může být až nezvladatelný.

Býčci (21. dubna – 20. května)

Býčci jsou především tvrdohlaví a neústupní bojovníci. Vždycky musí vyhrát, s prohrou se nespokojí. Budou plakat, vztekat se i vyvádět, dokud vítězství nebude jejich. Až budou starší, tak se budou s vámi s radostí dohadovat a při vždy vyhrají.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou velmi nevyzpytatelní. Vypadají tiše, ale již kují pikle. Jsou to velcí pokušitelé a stačí se jen otočit a už vymýšlejí nějakou „lupárnu“. Neumí si hrát o samotě a neustále vyžadují pozornost. Připravte se na ně.

Ráčci (22. června – 22. července)

Pozor na výkyvy nálad u malých raků. Obzvláště pokud jsou unavení či hladoví, tak to nikdy neskončí bez vztekání či pláče. Raci jsou známí svou spolehlivostí a loajalitou, ovšem jejich citová nestabilita je také problém. A ty nepředvídatelné nálady!

Lvíčci (23. července – 23. srpna)

Malí Lvi jsou velmi svéhlavé znamení. Vše jim musíte říkat několikrát za sebou a skoro prosit, aby vás poslechli, jsou neposlušní a nedisciplinovaní. Vždy mají pravdu a všechno musí mít hned. Mezi jejich největší špatnou vlastnost patří lenost.

Panny (24. srpna – 24. září)

Děti narozené ve znamení Panny jsou perfekcionisté. A nemají rády žádné změny. Takže pokud zrušíte oslavu nebo výlet na koupaliště kvůli špatnému počasí, čekejte proudy slz. Dost často se malé Panny kvůli nečekaným změnám plánů hroutí.

Váhy (25. září – 23. října)

Váhy jsou hodně zapomnětlivé znamení, pořád budou něco zapomínat. Domácí úkol, učebnice i hlavu. Připravte se, že vám to často připomenou i jejich učitelé. Váhy jsou prostě lehkomyslné. Ale pozor též velmi netrpělivé. Jsou to také velcí strašpytlíčci.

Štírci (24. října – 22. listopadu)

Štírci jsou vtipálci, mají rádi legrácky a jsou velmi škodolibí. Dá se od nich čekat lecjaká nepříjemnost. Svůj žertík většinou dovedou zdárně do konce a umí si ho perfektně načasovat. Sami jsou pak také podezíraví.

Střelci (23. listopadu – 21. prosince)

Malí Střelci jsou velcí optimisté. Mají tendenci reagovat v některých situacích bez jakýchkoliv emocí, hlavně na situace, které jim jsou nepříjemné. Takže vás mohou často ignorovat. Nemají zkrátka rádi konflikty.

Kozorozi (22. prosince – 20. ledna)

Děti v tomto znamení jsou často mrzuté a nekomunikativní. Mají často špatnou náladu, na to pozor. Jsou nedůtkliví a uzavření. Nerady projevují své emoce. Budete s nimi mít, obzvláště v období adolescence, velké starosti.

Vodnáři (21. ledna – 20. února)

Říká se, že vodnáři jsou velice vtipní a pravděpodobně to platí i o vašem dítku. Ovšem někdy jejich vtípky mohou být pro ostatní zraňující. Přesvědčte se, jestli to se svým sarkasmem vůči ostatním dětem a sourozencům už trochu nepřehání.

Rybičky (21. února – 20. března)

Malé ryby jsou zábavné a veselé, ale běda, když nevstanou z postele dobrou nohou. Občas jsou citově nevyrovnané a nejsou příliš praktické. Jejich citová nestabilita se občas projeví nějakým tím záchvatem, na to buďte připravení.

Poznáváte v některém popisu své dítě? Já ano.

Přečtěte si i další články o dětech a znameních:

S přáním pěkného dne
Mgr. Daniela Fruhwirtová-Hradská
www.mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

One comment on “Špatné vlastnosti dětí dle horoskopu

  1. Pingback: Děti narozené podle znamení úplňku | Blog Mimulo

Napsat komentář

CzechSlovakia