Main menu

 

Podporujeme porodnost v Česku a na Slovensku!

2 Úno 2017

Vážená veřejnosti,

od roku 2015 se porodnost v naší zemi i na Slovensku rapidně snižuje. Stalo se již smutnou skutečností, že se začínáme smiřovat s menším počtem soudobé populace.  Ano, je nás čím dál méně. Děti jsou přece naše budoucnost, ale především – děti jsou naše naděje! A bohužel nejsou to jen fráze, bez dětí již můžeme přestat snít.

V dnešní popudlivé době má každý třetí pár problém s početím, každé osmé dítě je nedonošené, každé šesté dítě se vůbec nenarodí. Zmiňované statistické údaje jsou potvrzené a rozhodně nejsou optimistické. Porodnost se již pár let ocitá v „úzkých“. Ale jsou tu samozřejmě také světlé dny i roky a my jsme se nominovali na mírné zvýšení jejich výskytu, ale záleží to především na vás ostatních.

E-shop a blog Mimulo.cz se dalším rokem rozhodl podpořit porodnost neobvyklou akcí s názvem Ploděníčko. Akce je skloubena s oslavou svatého Valentýna. Každý, kdo se v daný den 14. 2. pokusí počít dítě a zaregistruje se na stránkách e-shopu, má šanci vyhrát 10 000 Kč na výbavičku pro dítě. Není tajemstvím, že malým, avšak odvážným, krokem můžeme změnit mnohé. Čím více párů se pokusí na Valentýna počít dítě, tím více bude ke konci roku miminek a možná také změníme čísla statistiky.

Každý pokus se počítá, a tak se k této akci rozhodně neotáčejte zády. Ať už jste milenci, manželé, rodiče, zamilovaní nebo jen lidé z médií, kteří mohou naši akci podpořit – neváhejte! Jedná se o nevelkou akci se skvostným záměrem a skvělými výsledky.

Prosíme všechny, kdo se mohou zapojit, ať se přidají, jak jen to půjde – s láskou nebo jen s touhou obohatit zemi. Jde přece o nás všechny! Jde o naše děti.

Tým e-shopu a blogu Mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Napsat komentář

CzechSlovakia