Main menu

 

Valentýnské ploděníčko

25 Led 2016

Vy se pomilujte, my zaplatíme následky!

Už se opět blíží to magické datum 14. února neboli Svátek zamilovaných, mnoha lidmi zatracovaný a mnoha lidmi vítaný svátek. Tento svátek se slaví v anglosaských zemích každým rokem 14. února jako svátek lásky a vzájemné náklonnosti mezi partnery. Lidé si v tento den navykli posílat svým nejbližším a milovaným osobám květiny, sladkosti, dárky či pohlednice se symboly lásky, nejčastěji je to srdce. V Americe je velmi populární posílání Valentýnek, které si vyměňují nejen zamilované dvojice, ale velmi často si je mezi sebou posílají i členové rodiny, kamarádi, spolužáci ve třídě. U nás se tento svátek začal slavit až po revoluci. My jsme se tento svátek také rozhodli oslavit, drobátko netradičně, ale přeci.:)

Milé ženy, maminky, slečny,

stále váháte a nevíte jestli mít nebo nemít miminko? Pořídit svému dítěti brášku nebo sestřičku? Tak právě pro Vás je určena tato úžasná akce. Sladkosti, malé dárky, dopravu zdarma a podobné vymoženosti Vám nabídne každý e-shop, ale jen my Vám nabízíme možnost získat výbavičku pro miminko v hodnotě 10 000 Kč. To už stojí za to získat, nemyslíte?

Celou výbavičku pořídíte u nás v e-shopu mimulo.cz, když nebudete váhat a zúčastníte se naší akce VALENTÝNSKÉ PLODĚNÍČKO.

Co je vlastně to VALENTÝNSKÉ PLODĚNÍČKO?

Je to jednoduchá akcička, která vznikla v našich hlavičkách. Trošku zvláštní, ale proč si do začátku finančně nevypomoct? Stejně by jste si to miminko pořizovali.

V čem tato mega akce Valentýnské ploděníčko spočívá?

Jak již název a banner napovídá, bude se plodit miminko, neboli Vy budete plodit miminko. Takže cílem této akce je otěhotnět na Valentýna nebo v jeho blízké době a porodit 7.11.2016, zaslat nám kopii rodného listu dítěte a pak už si jen můžete vybrat výbavičku v hodnotě 10 000 Kč.

Jak se tedy zúčastnit?

  1. je nutné se zaregistrovat do 21. 2. 2016, přihlašovací formulář do akce vyplňte ZDE
  2. 14.2.2015 hupsněte s drahou polovičkou do postýlky a dál Vám už opravdu nemusím vykládat, co byste tam měli dělat 🙂
  3. pokud otěhotníte – GRATULUJEME
  4. nakonec povijte svého potomka 7.11.2016, zašlete nám nejpozději do konce listopadu 2016 notářsky ověřenou kopii rodného listu dítěte a šup, můžete si vybírat z našeho e-shopu www.mimulo.cz výbavičku dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč
  5. výbavičku v hodnotě 10 000 Kč získají první 3 maminky, které nám zašlou notářsky ověřenou kopii rodného listu miminka

4 comments on “Valentýnské ploděníčko

  1. Dagmar Dohnalíková on napsal:

    Moc vám fandím,já už se soutěže nezůčastním.Ale moc mi to připomělo nás s manželem.Naše,dnes už šestiletá dcera,byla totiž počata přesně na Valentýna.Bylo to neplánované miminko 🙂 o to víc jí milujeme.Už dopředu gratuluji výhercům.Je to nádherná vzpomínka. 🙂

Napsat komentář

CzechSlovakia