Main menu

 

Děti narozené podle znamení úplňku

19 Čvc 2017

Lidskou povahu se astrologové snaží odhadnout nejen podle znamení hvězd, ale také podle úplňku, který hvězdný horoskop doplňuje. Jelikož dítě se nerodí jako nepopsaný list papíru, ale již s vrozeným temperamentem, tak není špatné si předem zjistit, jak se možná bude dětský charakter vyvíjet, když se vám dítě narodí během úplňku. Síla úplňku má podle milovníků magie a astrologie kouzelnou moc. Během této fáze měsíce dokonce snadněji otěhotníte. Děti narozené v určitém hvězdném znamení a při úplňku tak mohou být dvojí povahy. Buď jsou citově nevyrovnané, nebo si se vším poradí. Jedno mají však podle astrologů společné. Umějí se zasmát svému vnitřnímu boji a oplývají smyslem pro humor.

Měsíc v Beranu

Děti zrozené při úplňku v Beranu mají impulsivní a nestálou povahu. Často se rozčilují a hodně zapomínají na plnění svých povinností, berou si vše osobně. Nelze v nich popřít odvahu, odhodlání, touhu po nezávislosti. Tito jedinci mají energii na rozdávání, věří svému úspěchu.

Měsíc v Býku

Úplněk v Býku s sebou přináší potřebu po finančních a materiálních jistotách, proto jsou lidé narození v tomto čase zodpovědní a váží si svých věcí. Většinou jsou citově založení a vyrovnaní. I když jsou pracovití, občas je přemůže lenost. Jen pozor na jejich stravovací návyky, často trpí obezitou.

Měsíc v Blížencích

Smíškové a nezbedové. Pořád zkoušejí nové aktivity, nesmějí se ani chvíli nudit. Potřebují trochu disciplíny. Úplňkové děti Blíženců jsou nevyrovnané, trpí změnami nálad. Často a rádi mluví, někdy je to až k nevíře. Ale faktem také je, že jsou praktické, vše si musí logicky vysvětlit.

Měsíc v Raku

Toto spojení je nanejvýš zajímavé, protože měsíc je vládcem tohoto slunečního znamení. Děti jsou hluboce citově založeny, nedokážou se obejít bez lásky svých rodičů. Pravou lásku a porozumění hledají i v dospělosti. Úplňkové račí děti trpí častými změnami nálad a jsou velice vnímavé.

Měsíc ve Lvu

Dítě narozené při lvím úplňku je ambiciózní, zkouší neustále nové věci, ve kterých by bylo prostě nejlepší. Tyto děti mají rády hodně chvály a nepohrdnou láskyplnou náručí, protože se s oblibou mazlí. Ničeho se nebojí. Aby byly ve všem špičky, udělají maximum. Jsou upřímné a pohodové.

Měsíc v Panně

Zrozenci úplňku Panny jsou pečliví, pracovití, přesní a odpovědní. Nedají dopustit na hygienické návyky a pořádek domácnosti. Už od malička jsou zvídaví a dbají na svůj vzhled. Nemají problémy s plněním každodenních úkolů, dalo by se říci, že ještě okřikují vlastní rodiče.

Měsíc ve Vahách

Děti narozené v tomto období jsou velice citlivé, nesnášejí křivdu, hádky a faleš. Někdy se může stát, že jsou tiskovými mluvčími svých rodičů a často se pletou do věcí dospělých. Úplňkové děti Vah jsou plné energie, mají smysl pro vkus a krásno. Vyzařuje z nich osobitý šarm. Jen pozor, jsou neústupné!

Měsíc ve Štíru

Už od malička projevují úplňkové děti Štíra silné emoce. Mnohdy si s nimi neumí rodiče poradit, proto bývají na rozpacích. Jakoby se neuměly vyjádřit. Dokážou také manipulovat a nenápadně přetvářet své blízké k obrazu svému. Nutno říci, že se nerady přizpůsobují, chtějí mít vše pod kontrolou.

Měsíc ve Střelci

Měsíční děti Střelců v sobě nosí přemrštěné ideály, což jim není vždy k užitku. Milují dobrodružství, pobyt v přírodě a sportovní aktivity všeho druhu. Nedokážou vykonávat stereotypní činnosti, prostě to nevydrží. Tyto děti jsou nesmírně odvážné a pomohou v nouzi. Brzy se postaví na vlastní nohy.

Měsíc v Kozorohu

Na první pohled jsou děti zrozené v úplňku Kozoroha přísné, smutné a vážné. Jakoby nechtěly dávat najevo svoje city. Něco na tom bude. Už od raného dětství prahnou po životních jistotách. Vždy se na ně můžete spolehnout. Dokonce se může stát, že dirigují své rodiče a cesta za úspěchem jim není cizí.

Měsíc ve Vodnáři

Děti v úplňku Vodnáře mají potřebu všechny ochraňovat a měnit k lepšímu celý svět. Často se zabývají cizími problémy, což je tíží na duši. Tyto děti milují rodinné sešlosti a rádi se seznamují s novými kamarády. Rodiče by na ně měli dohlédnout, často všem pomáhají a nemají z toho prospěch.

Měsíc v Rybách

S úplňkovými dětmi Ryb cloumají emoce, které si často neumějí vysvětlit. Mají bujnou fantazii a bývají uzavřené. Pokud pociťují křivdu nebo přijdou na lež, následky nesou těžko. Děti Rybičky je třeba chránit, protože podléhají nástrahám života. Potřebují mnoho lásky, jinak chřadnou.

V našem e-shopu www.mimulo.cz najdete krásné body s potiskem horoskopu.

Přečtěte si také další články:

S přáním pěkného dne
Mgr. Daniela Fruhwirtová-Hradská
www.mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Napsat komentář

CzechSlovakia