Main menu

 

Dárky dle hvězdných znamení

5 Pro 2017

Přemýšlíte jaký dárek dát svým milým blízkým nebo rodině k Vánocům pod stromeček a nevíte si rady? Tak to jste tu správně. Třeba vám napoví hvězdy a především jednotlivé charaktery hvězdných znamení.

Beran (21. března – 20. dubna)

Je spontánní a přímý, žije v přítomnosti a o vše kolem se zajímá. Je „nebezpečně“ upřímný, ale nikdy to nemyslí zle. Nedokáže se poučit ze zkušeností druhých, avšak má dost energie k získávání zkušeností vlastních. Miluje dokonalost a krásu. Je to perfekcionista. Proto mu darujte encyklopedie, literaturu faktu, historické filmy, knihy všeobecně, krásné dekorační předměty, starožitnosti.

Býk (21. dubna – 20. května)

Je to požitkář, který si užívá života. Miluje majetek, je vytrvalý, umíněný, nedá pokoj, dokud nedosáhne svého. Když má vztek, tak se nezná. Darujte mu něco trvalého – šperky, zlato, stříbro, obrazy, peněžní hotovost.

Blíženci (21. května – 21. června)

Nestálí, rychlí, obratní, mistři umění přizpůsobivosti, zvědaví, velmi živí, aspoň v mládí. Nepokojní, nestálí, rádi se nechávají unášet fantazií… Občas uzavření a tiší. Darujte jim poukaz na dovolenou či nějaký zážitkový výlet, fotoaparát, hry pro dospělé, keramiku.

Rak (22. června – 22. července)

Citlivý, lehce popudlivý, nespolečenský, bojí se okolního světa. Je křehký, zranitelný a nadevše miluje bezpečí a svou rodinu. Rád se vrací do dětství. Pro raka je radost vybírat dárek. Má radost ze všeho praktického – z hrníčků, hodin, z povlečení, z ručníků, ze spodního prádla a ze všech „měkkých“ dárků.

Lev (23. července – 22. srpna)

Odvážný, umíněný, tvrdohlavý, panovačný, krásný… Nenávidí průměrnost, touží vyniknout a veřejně se projevit. Radost mu udělá dar, jímž mu dáme najevo, jak moc pro nás znamená – drahý šperk, věci z pravé kůže, dárkové karty s věnováním, kvalitní literaturu, knihu poezie.

Panna (23. srpna – 22. září)

Přesná, spořádaná, puntičkářská, někdy malicherná a šetrná. Občas jí chybí sebedůvěra, ale vždy je spolehlivá. Mravnost jí je nadevše. Uvítá plánovací kalendář, diář, kasičku, peněženku, pořadač na doklady, náprsní taštičku na kreditní karty a doklady, tablet apod.

Váhy (23. září – 22. října)

Zrozenci vah milují soulad, nesnášejí spory a intriky. Mají smysl pro spravedlnost, a proto se chtějí vždy správně rozhodnout, a tak jsou často váhaví. Občas jsou také sobečtí a nepřizpůsobiví pesimisti. Radost jim udělá keramika, šperk, svícen, kvalitní hodinky, poukaz na masáž.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Náročný, vytrvalý, má dost energie, je bystrý, kritický, těžko se začleňuje do společnosti, rád škodí sám sobě. Miluje změnu, kterou si umí sám zdůvodnit, klid ho ničí. Nejlepšími dary jsou pro něj cesty nebo zážitky. Například výlet k moři či poukaz do lázní

Střelec (22. listopadu – 20. prosince)

Samostatný, odvážný, občas mravokárce, respektuje zákony a morální pravidla, touží po exotice, vše dělá prudce a s nadšením, má rád pospolitost. Největší radost mu udělá rodinná sešlost a nejlepším dárkem je víkendový pobyt kdekoliv, rád poznává, ale dlouho nikde nevydrží.

Kozoroh (21. prosince – 19. ledna)

Není přesný, je přemýšlivý, zdrženlivý, není prospěchář, ctí morálku, je vytrvalý, nic nebere na lehkou váhu, je ctižádostivý, upíná se na daleké cíle. Skvělým dárkem budou hodinky, hodiny, budík, kalendář, ale také poukaz na masáž, relaxační koupel, třeba pivní nebo relaxační hudba, neboť kozoroh se velmi špatně uvolňuje.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Idealista, který miluje klid. Potřebuje mít životní cíl, nerad je k něčemu nucen, nemiluje konflikty, je poddajný. Klidný vodnář má rád vše nové a moderní. Uvítá filozofickou knihu, moderní oblečení a boty, různé doplňky, ale radost mu udělá i něco nového do bytu, například toustovač nebo kávovar.

Ryby (19. února – 20. března)

Zrozenci Ryb jsou vnímaví, pružní, sžijí se s každou situací, bývají přecitlivělí a chápaví, rádi druhým pomáhají, žijí pro rodinu, jsou ovlivnitelní, touží po teple. Potěší je vlněný pléd, ručně pletený svetr, měkký župan, krásná hudba, přírodní kosmetika nebo hodnotná kniha (beletrie nebo encyklopedie).

Už víte, co darujete vašim blízkým k Vánocům?

Veselé Vánoce přeje
www.mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

One comment on “Dárky dle hvězdných znamení

  1. Pingback: Děti narozené podle znamení úplňku | Blog Mimulo

Napsat komentář

CzechSlovakia