Main menu

 

Co předpovídají hvězdy našim nezbedům na podzim?

6 Zář 2017

Půlku prázdnin již máme skoro za sebou a brzy nás čeká a nemine podzim. S ním přicházejí nejen méně slunečné dny, ale také další dobrodružství pro naše nejmenší. Ať už je čeká škola, první třída ve škole, předškolní třída nebo každodenní školka, budou jejich dny opět plné nových zážitků. Pro nás rodiče bude podzim zase období nových životních zkoušek. Jak vše zvládneme a na co se máme připravit na podzim, nám prozradí hvězdy a hvězdná znamení našich dětí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Ještě „letní“ malé panny budou mít na podzim touhu vše šéfovat, a to i nás rodiče, tak pozor na ně. Rozhodně je nenechte, aby si na to začaly zvykat. Pak už se svých autoritářských zlozvyků budou zbavovat velmi těžko a začnou být nezvladatelné. Oblíbené pak nebudou ani v kolektivu. A to by se nám ani jim moc nehodilo.

Váhy (23. září – 22. října)

Pozor! Na podzim budou vaše malé váhy často nemocné, dávejte na ně proto pozor a nikam moc necestujte. Ani je nikam nepouštějte, žádná škola či školka v přírodě pro ně nebude ideální volbou. Spíše s nimi relaxujte a nezvěte domů žádné návštěvy.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Malé štírky bude čekat hladové období. Nic nebudou chtít jíst, nic jim nebude chutnat, nic jim nebude dobré. Vy se ale nestresujte. Dejte jim čas, každé takové období brzy přejde. Když je budete do něčeho nutit, moc si nepomůžete a spíše jejich nechuť ke všemu prodloužíte.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Pro malé střelce přichází čas usmíření. Pokud o prázdninách hodně zlobily a zlobily také vaše rodiče, tedy babičku a dědečka, budou možná mezi vámi a vašimi rodiči neshody. Zameťte tedy všechny spory v rodině co nejdříve pod koberec a uvědomte si, že jimi nejvíce trpí právě vaše dítě.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Slunečné podzimní dny, které jsou ještě před vámi, využijte k zábavě venku. Příští měsíce nebudou po fyzické stránce příjemné, takže si pod širým nebem se svou ratolestí užívejte co nejvíce aktivit. A připravte se na malé komplikace, které vás asi brzy čekají.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

První „rýmečka“ je tady. Pozor ale, rozhodně na ni nejděte s antibiotiky, může se jednat o dozvuk alergie. Vyrazte raději na konzultaci k imunologovi a na slovo samoléčba rovnou zapomeňte.

Ryby (19. února – 20. března)

Povinnosti a řád nebude mít vaše dítě na podzim rádo. Snažte se mu proto co nejvíc zpříjemnit den, jinak se budete se špatnou náladou svého potomka potýkat dlouhodobě. Vymýšlejte drobné radosti, které mu zpříjemní a usnadní ranní vstávání.

Beran (21. března – 19. dubna)

Vaše zlatíčko si v září bude stát tvrdě na svém a bude jen na vás, jakou diplomatickou cestu zvolíte, abyste dosáhla toho, co chcete vy, případně vaše okolí. Nikoli proto, že máte potřebu své dítě přehnaně vychovávat, ale prostě proto, že je po letních prázdninách opět potřeba nastavit mantinely.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci se budou v průběhu září chtít s maminkami objímat ještě víc než v jiných měsících. Pokud v jejich životě dochází k jakékoli změně, dopřejte jim jistotu v podobě pevného objetí a sladkých pusinek, kdykoli si o ně řeknou.

Blíženci (21. května – 20. června)

Samostatnost, to je hlavní téma pro vašeho malého Blížence na podzim. Dopřejte mu jí tolik, kolik jen potřebuje, ale v pozadí bedlivě hlídejte, aby nedošlo k nějakému úrazu či nedorozumění!

Rak (21. června – 22. července)

Nepříjemnosti, které se na vás valí, se automaticky promítnou i do nervozity, kterou dáte najevo svému potomkovi. A ten to, že je maminka hádavá a nekomunikativní, ponese těžce. Zadržte a věnujte mu veškerý čas, který můžete.

Lev (23. července – 22. srpna)

Podzimní lvíček bude velmi v pohodě. Nic dramatického vás ani vaše dítě na podzim nečeká. Užívejte si babí léto, klid zbraní, ono to zase vypukne ke konci podzimu. Teď můžete zodpovědně a pravdivě prohlásit, že vaše dítě je a bude zlaté jako podzimní listí všude kolem vás.

Přečtěte si i další články:

Podívejte se také na velký výběr kojeneckého oblečení a kojeneckých potřeb.

S přáním krásného dne
www.mimulo.cz

Mohlo by Vás také zajímat

Napsat komentář

CzechSlovakia