Main menu

 

Cestovní postýlka – komfort v každé situaci

11 Kvě 2017

Pro své děti zcela jistě chceme jen to nejlepší. Zvláště jedná-li se o miminka. Přesto pokud máme ještě malé dítě, nemusíme si odepřít nějaké to dobrodružství, výlet či vícedenní dovolenou, takové časy již dávno minuly. Ale najdou i takové maminky, které neskrývají své obavy o bezpečí a pohodlí svého miminka. Pravdou je, že s miminkem se skutečně všude neubytujeme, a to především proto, že pro kojence chceme skutečný komfort se vším všudy, ten je však na mnoha místech těžko dostupný.

Miminka jsou spokojená, jen když mají svůj pravidelný rytmus a řád. A malé děti musí mít především patřičný odpočinek. A proto se potřebují všude příjemně vyspat jako doma. Máte-li tedy v plánu vycestovat (kamkoliv) i s malým dítětem, pořiďte mu cestovní postýlku. Jakou? Čtěte dál v našem článku.

Pohodlná

Cestovní postýlky jsou dnes skutečně pohodlné. Mohou sloužit nejmenším dětem od narození, a stejně tak jsou praktické pro batolata (pro děti do cca 15 – 18 kg.) Děti v nich mohou spát, ale také si hrát, některé cestovní postýlky lze využít také jako ohrádky. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, mají pevné dno, jsou lehké, efektivní. Rozložíte je i složíte během jedné minuty. Součástí postýlky je také měkká matrace. Do zásoby si dokonce matraci můžete dokoupit. Matrace jsou skládací, barevné a s pěkným dětským motivem. Boky postýlky se dají šikovně rozepnout zipem, časem si tedy dítě samo může do postýlky vlézt i z ní vylézt. Některé postýlky mají také praktickou kapsičku na drobnosti. Pořídit si k ní můžete i hračku nad postýlku.

Vašemu miminku poskytnou pohodlí opravdu kdekoliv – prozatímně do nového domu, do dětského pokojíčku jako ohrádka, k babičce nebo pro jinou návštěvu, na různé výlety, do hotelů, do apartmánů, prostě všude, kde se vám bude hodit.

Bezpečná

Přes svou lehkost a skladnost mají cestovní postýlky velmi pevnou konstrukci, jejíž součástí je unikátní systém Double Lock (zabezpečuje postýlku před samovolným složením). Můžete mít postýlku jednoduchou jen čistě na výlety, ta je pouze s pevnými nožními podstavci, nebo praktickou lehkou postýlku pro různá využití, taková pak má ještě kolečka s brzdami pro snadnější manipulaci. Cestovní postýlku využijete skutečně kdekoliv, například se hodí i na chalupu, stačí si přikoupit moskytiéru a miminko je dokonale chráněno i před hmyzem.

Barevná

Skvělé je, že cestovní postýlku si můžete vybrat také dle svého vkusu a stylově. Jsou k dispozici v krásných barevných provedeních, nechybí ani zářivé a neonové barvy či dětský motiv. V nabídce jsou moderní i jednoduché designové modely. V pokojíčku i na návštěvě můžete s cestovní postýlkou zazářit. Ani při cestování se nemusíte spokojit s málem, pro potěchu může být miminku i vaším očím. Cestovní postýlky jsou ve většině případů i cenově dostupné a za lepší cenu, v porovnání s klasickou postýlkou. Tedy lze s ní začít, zvláště pokud miminko přišlo o něco dříve, než jste čekali.

Jednoduchá

Třešničkou na dortu u cestovních postýlek je jejich jednoduchý skládací mechanismus, jednoduché používaní, jednoduché přenášení a také jejich skladnost. Cestovní postýlku lze přenášet i prakticky uschovat v tašce, která je v barvě postýlky. U některých cestovních postýlek je taška jejich součástí. Zda už začínáte plánovat dovolenou či jinou dalekou cestu s miminkem nebo batoletem, můžete již začít vybírat postýlku na stránkách www.mimulo.cz a zaručeně si z naší nabídky vyberete tu pravou. Tak ať se daří.

Mohlo by Vás také zajímat

2 comments on “Cestovní postýlka – komfort v každé situaci

  1. Pingback: Balíme s miminkem na dovolenou | Blog Mimulo

  2. Pingback: Cestování s dětmi – Kam na výlet | Blog Mimulo

Napsat komentář

CzechSlovakia